Marzec 18, 2017

Cyklinowanie parkietu

Zajmujemy się profesjonalnym układaniem i cyklinowaniem parkietu. W naszej firmie mogą Państwo śmiało określić wizję, bądź projekt podłogi w Państwa mieszkaniu, domu, biurze.

Podłogi są układane na sprawdzonym podłożu, tylko gdy wilgotność podłoża, jak i otoczenia jest wystarczająca do prawidłowego ułożenia parkietu, zgodnie ze sztuką parkieciarską.

Zaopatrzą się Państwo we wszystkie potrzebne materiały, które są niezbędne przy ułożeniu podłogi drewnianej, a także wykończeniu np. listwami przypodłogowymi. Jeżeli w Państwa wyobraźni powstały już schody drewniane, to my je wykonamy tak, by nie trzeba było poprawek.

O szczegóły naszej oferty układania i cyklinowania parkietu i podłóg drewnianych pytaj Sprzedawcę.

Cyklinowanie parkietu to prace mające na celu wyrównanie i usunięcie rys z powierzchni parkietu. Od jego poprawności zależeć będzie efekt końcowy cyklinowanej podłogi.

Cyklinuje się również podłogi stare, a prace te są nazywane ogólnie pojęciem renowacją podłogi. Prace te przywracają podłodze piękny wygląd, tak jakby była to podłoga nowo położona. Dla tych Państwa, u Których w domu, mieszkaniu jest stara podłoga drewniana, jeżeli jest taka możliwość proponujemy renowację podłogi.

Dobrze wycyklinowana i użytkowana podłoga drewniana, będzie Państwu służyła przez wiele lat. To wydatek, który warto ponieść, gdyż podłoga taka nie dość że jest piękna, ale i trwała, w odróżnieniu od innych rozwiązań, lub podłóg układanych, klejonych i cyklinowanych przez pseudofachowców!

Na wykonane przez nas usługi, dajemy gwarancję. Instruujemy również jak należy użytkować podłogę, by służyła jak najdłużej.
Wybrane wzory i aranżacje