Luty 24, 2017

O firmie

Firma nasza swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku zajmując się handlem hurtowym i detalicznym oraz produkcją, by w pewnym okresie działalności zająć się również Usługami Parkieciarskimi.

Nasza siedziba mieści się w KrakowieCentrum Targowe Chemobudowa-Kraków S.A. ul.Klimeckiego 14 pawilon 33

Lokalizacja nie jest dla nas przeszkodą, by prowadzić usługi parkieciarskie na terenie całego kraju.

Jak sama nazwa naszej strony internetowej wskazuje, działalnością firmy są usługi parkieciarskie, układanie i cyklinowanie parkietu, montaż tarasu z drzewa egzotycznego i kompozytowego,  układanie podłogi drewnianej wykończonej lakier/olej,sprzedaż parkietu oraz cokołów jak również listew przypodłogowych.

Jakość, rzetelność i profesjonalne podejście do wykonywanych usług zyskała w nas zaufanie Klientów indywidualnych, jak również firm zlecających nam wykonanie usług.

Zapraszamy do przeglądania wybranych zdjęć z naszego Biura Handlowego.

Profesjonalny Parkieciarz

Nasi parkieciarze doskonalili i podnosili swoje umiejętności w jednej z najlepszych i najstarszych Firm działających w branży parkieciarskiej istniejącej na rynku od 1989 roku.

Firma nasza oferuje Państwu usługi z własnych materiałów, lub materiałów zakupionych za Państwa pośrednictwem. Prace wykonujemy profesjonalnym sprzętem. Usługi układania i cyklinowania parkietu opieramy na ofercie materiałów i akcesoriów parkieciarskich firm z nami współpracujących na zasadzie Dystrybutora (parkiety różnych gatunków, kleje, lakiery do parkietu itp.).

Gwarancja i zadowolenie

Nasza firma udziela gwarancji na wykonane przez siebie prace oraz wystawia faktury VAT – paragony fiskalne.

Współpracujemy z Producentami i Dystrybutorami Parkietów, Podłóg drewnianych, Desek kompozytowych, Desek egzotycznych , cokołów przypodłogowych, klejów, lakierów

Zarówno srzedaż, montaż, obsługę klienta prowadzimy sami co daje nam unikać nieporozumień na lini Inwestor – Wykonawcza. Jeżeli mogłam Państwa przekonać zapraszam do Saloniku Firmowego.

Z wyrazami szacunku

Zespół Magia Parkieciarza