Marzec 30, 2017

Parapety drewniane

Konglomerat marmurowy

Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.

Parapety z konglomeratu są:

– łatwe w utrzymaniu czystości
– trwałe
– eleganckie
– w różnych barwach i rodzajach uziarnienia
– w dowolnych wymiarach, na życzenie klienta.

Parapety wewnętrzne: ze względy na parametry zbliżone do marmuru, parapety z konglomeratu polecamy do wewnątrz. Warunki atmosferyczne mogą spowodować zblednięcie barw oraz zmatowienie materiału.

 

Obróbka standardowa:
poler i faza czoła parapetu oraz dwóch krótkich boków do połowy szerokości oraz narożniki pod kątem prostym załamane pionową fazą

Obróbka dodatkowa:
np. zaokrąglenie narożników, faza i poler do końca boku, wycięcia i wcięcia itp

 

 

PARAPETY WEWNĘTRZNE MDF „MAGURA”

 

PARAPETY WODOODPORNE  120 KOLORÓW W TRZECH GRUBOŚCIACH

19mm 25mm 30mm

 

Parapety wewnętrzne produkcji charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu. Występują w ogromnej gamie kolorystycznej – obecnie posiadamy w swej ofercie 120 dekorów.
Duża różnorodność oklein pozwoli Państwu na dobór parapetów nie tylko do koloru ramy okiennej, ale np. do koloru paneli podłogowych, ścian, rolet.
MATERIAŁY

Specjalna płyta parapetowa drewnopochodna, wilgocioodporna (zielone zabarwienie płyty), produkowana na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Gęstość płyty – 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk ( drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty )
1. okleina – folia PCV produkowana przez firmę RENOLIT, o grubości 0,4 mm – jest odporna na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania ( posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające – filtry UV, powłoka antiscratch)
2. kleje – do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich (Henkel, JOVAT o wytrzymałości termicznej do 90° C).
PRODUKCJA

Kontrola jakości każdej wykonanej sztuki parapetu – potwierdzona nalepką na tylnej ściance każdego parapetu – nalepka zawiera numer kontrolera (każdy numer jest imiennie przynależny kontrolerowi – czyli za jakość każdego parapetu kontroler odpowiada imiennie).
TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Standardowy termin realizacji zamówienia to 2 tygodnie. W przypadku zamówienia pilnego – ustalamy indywidualnie termin realizacji (zamówienia pilne realizujemy zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych – bez dodatkowych opłat za szybszy termin realizacji!). Zamówione produkty dostarczamy do Odbiorcy, nieodpłatnie, własnym transportem.
GWARANCJA

Na wszystkie parapety udzielamy 2 letniej gwarancji.

 

Parapety drewniane na zamówienie: