Marzec 30, 2017

Podłogi derewniane

Firma Parkiety Jabłoński zajmuje się produkcją podłóg drewnianych od 1992 roku Posiada certyfikat FSC 100%. Certyfikat ten nadawany jest organizacjom, które prowadzą odpowiedzialną gospodarkę zasobami leśnymi oraz przestrzegają praw społecznych pracowniczych

Pod tą nazwą kryje się cała gama desek o wykończonej powierzchni.Są to deski lakierowane UV, olejowane olejami naturalnymi oraz barwione.Każda deska Flooria opuszczająca linię produkcyjną ma nadruk loga.

Ma to zapewnić naszych Klientów, że zainwestowali swoje pieniądze w produkt za którym stoi nasza ciężka praca, doświadczenie i wykształcenie oraz najnowsza technologia na którą stać nas dzięki naszym Klientom.
Ponadto obok logo drukowany jest znak CE będący potwierdzeniem zgodności produktu z normą, oraz numer partii, który ułatwia identyfikację deski

Dlaczego warto wybrać podłogę Flooria?

 

Podłogi gotowe stają się coraz bardziej popularne – co zrozumiałe, ponieważ zalet takiego rozwiązania jest bardzo wiele. Samych producentów podłóg gotowych dostępnych na naszym rynku jest kilku. Poniżej przedstawiłem kilka faktów dlaczego warto zainteresować się właśnie naszą podłogą gotową.

 

Jawor-Parkiet

Jawor-Parkiet to podłoga uniwersalna, zapewniająca dobre samopoczucie i komfort użytkowania.

MagiaParkieciarza jest Dystrybutorem podłóg drewnianych firmy Jawor-Parkiet.

Przykłady podłóg firmy Jawor-Parkiet:

 

EverHome – drewno lite

Pozwól zaprosić naturę do swojego domu. Zbliż się w swoim codziennym otoczeniu do pięknych wartości otaczającego nas świata. Naturalny materiał, jakim jest drewno pozwala zarówno swoją barwą i fakturą jak i możliwościami aranżacyjnymi na odczucie ciepła, przytulności w domowym środowisku. Stanowi ono również idealna bazę, na której możemy budować w sposób świadomy obraz naszego otoczenia uzupełniony o intrygujące meble, piękne dodatki.

Naturalne połączenie dwóch podstawowych struktur (drewna i kamienia) od początków istnienia cywilizacji towarzyszyło człowiekowi będąc wyrazem jego harmonii z otaczającym go światem przyrody.