Marzec 18, 2017

Referencje

STRONIA Z REFERENCJAMI i CERTYFIKATAMI

Najlepsza reklamą firmy parkieciarskiej jest dobrze ułożona przez nią podłoga i zadowolenie klienta. Nie szukajmy taniego fachowca, bo to zazwyczaj nie idzie w parze z jakością wykonanej usługi. Nie wierzmy też, że fachowiec żądający najwyższych stawek, najlepiej wykonuje powierzone zadanie.

Mamy przyjemność współpracować z Państwem w branży parkieciarskiej  w której jesteśmy dobrymi specjalistami. Wykonujemy montaż desek podłogowych, budujemy tarasy z desek kompozytowych , drzewa egzotycznego,polskiego modrzewia, układamy parkiet, i cyklinujemy tz renowację. Profesjonalizm który, jest w pewnym sensie wiarą w siebie nie jest przesadnym brakiem wiary w to co mówią producenci. Używamy wyłącznie markowych desek, parkietów, klejów, lakierów, olejów, sprawdzonych w praktyce oraz spełniających wymagane normy jakościowe i ekologiczne. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, doborową kadrą parkieciarzy i stolarzy. Obsługujemy na terenie całego kraju klientów indywidualnych oraz firmy.

Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą, jest dla nas priorytetem. Sprawna komunikacja współpracowników, biegłość w branży parkieciarskiej oraz dobra znajomość potrzeb Klienta przyśpieszają procesy twórcze, gwarantując wysoki poziom świadczonych usług z jednoczesną konkurencyjnością cenową . Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Konsekwentne działanie według tych założeń zaprocentowało rosnącą grupą lojalnych klientów.

Pochwała to wspaniałe i nieskomplikowane narzędzie umożliwiające przekazywanie innym uznania dla ich pracy, działań i postaw. Badania jednoznacznie wykazują, że zadowolony klient opowie o swoim zadowoleniu z transakcji średnio trzem czterem osobom, natomiast klient niezadowolony o swoim niezadowoleniu opowie co najmniej osmiu dziesięciu osobom!

Firma MagiaParkieciarza posiada ubezpieczenie odpowiedzialnośći cywilnej OC na kwotę 100 000 zł, na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia podczas wykonywania usług u naszych klientów