Marzec 30, 2017

Zalety podłóg drewnianych

Ponadczasowa elegancja parkietu

Żadne inne podłogi nie oferują takiego ciepła, piękna, jakie daje drewno.

Podłogi drewniane zapewniają ponadczasowe piękno, które zwiększą wartość wystroju każdego pomieszczenia i utrzymuje ten stan przez lata.

Pośrednicy od sprzedaży nieruchomości zauważyli, że domy, w których na podłodze położony jest parkiet jest łatwiej sprzedać i sprzedać można szybciej, za wyższą cenę niż domy bez podłóg drewnianych. To pieniądz w kieszeni! Zarobiony stosunkowo łatwo… Ale Kto chciałby sprzedawać dom, który wyróżnia podłoga drewniana, piękna, ponadczasowa, ekskluzywna i na lata?

 

Łatwość konserwacji podłóg drewnianych

Utrzymanie dzisiejszych podłóg drewnianych jest proste! Nowa technologia wykonanych podłóg drewnianych, ich wzorów, wykończenia nie wymaga regularnego czyszczenia, choć sprawia, że żywotność takich podłóg utrzymuje się na wysokim poziomie. Konserwacja podłóg drewnianych nie trwa wiele więcej niż zamiatanie i/lub odkurzanie. Od czasu, do czasu wskazane jest korzystać z profesjonalnych środków do pielęgnacji parkietu i podłóg drewnianych.

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki środek do czyszczenia parkietu wybrać, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, doradzimy, jak i sprzedamy. Nie każdy środek do pielęgnacji podłóg nadaje się do każdego parkietu!
Ekologiczne i naturalne podłogi drewniane

Drewniane podłogi są przyjazne dla środowiska, ponieważ jest to zasób naturalny, drewno jest zarówno odnawialne, jak i istnieje możliwość poddania go recyklingowi.

Drewno nie gromadzi kurzu i innych alergenów, stąd wiele wiodących organizacji ochrony zdrowia zgadzają się, że drewniane podłogi są idealnym wyborem dla zdrowego domu.